God and Devil

Jest XXI wiek. Po wieluset latach Diabeł wreszcie zbuntował się brzeciwko Bogu. To ty wybierz po której stronie chcesz stanąć... Będziesz wspomagał Boga czy Diabła ? A może zostaniesz ateistą wierzącym w naukę i nie będziesz wspomagał ani Boga, ani Diabła ?

Ogłoszenie

Uroczyście ogłaszam iż to forum PBF, właśnie zostało otwarte ! Bardzo proszę by każdy gość się rejestrował, to forum jest nowe i potrzebuje dużo użytkowników.

#1 2013-11-17 12:28:26

 William

Administrator

Regulamin

Są dwie zasady
-Absolutny zakaz kokszenia. Pierwsze trzy przejawy kokszenia będą karcone naganą słowną, za czwartym razem dostaje się bana.
-każda postać która ma mniej niż 25 lat zaczyna w Szkole "Aequalitatis", a każda postać powyżej 25 lat zaczyna w dowolnym miejscu Wielkiej Brytanii.
-Każda postać może sobie wybrać tylko 4 moce
-Istnieją tu portale typu Facebook i Instagram.UWAGA ! Podczas rozgrywki mogą występować przekleństwa, sceny erotyczne i narkotyki. Prawo do grania na tym forum mają osoby powyżej 14 lat.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rastafarai.pun.pl www.f1-transmisjeonline.pun.pl www.nadzieja-glejak.pun.pl www.polishbanditcrew.pun.pl www.elitarnipogromcyzla.pun.pl