God and Devil

Jest XXI wiek. Po wieluset latach Diabeł wreszcie zbuntował się brzeciwko Bogu. To ty wybierz po której stronie chcesz stanąć... Będziesz wspomagał Boga czy Diabła ? A może zostaniesz ateistą wierzącym w naukę i nie będziesz wspomagał ani Boga, ani Diabła ?

Ogłoszenie

Uroczyście ogłaszam iż to forum PBF, właśnie zostało otwarte ! Bardzo proszę by każdy gość się rejestrował, to forum jest nowe i potrzebuje dużo użytkowników.

#1 2013-11-17 11:34:10

 Kryswini

Administrator

Boży posłaniec

Boży posłaniec to dusza zmarłego, która dzięki czystemu sercu "awansowały" w oczach Boga.
Owi wybrańcy otrzymują od Boga moce i zstępują na Ziemię, by sławić Go i wielbić oraz wykonywać jego polecenia, które czasem dostają dzięki objawieniom Pana.
Są zmiennokształtni. Mogą przybierać formy:
I  Człowieka, są wtedy podatni na rany cięte, kłute, postrzałowe... Ale owa forma miesza ich z tłumem i ułatwia komunikacje
II Swą postać niemalże naturalną, eminujący światłem, lewitujący anioł. Ta postać używana jest głównie w momentach, gdy chcą nawrócić niewiernego. Przydaje się w ewentualnej walce. Wrażliwy na broń zabójców aniołów, oraz rany od zmiażdżenie itp.
III Widmo - przeźroczysty człowiek, wrażliwe jedynie na rany postrzałowe i broń zabójców aniołów. Jeśli chodzi o podróże - najlepsze. Przenika bowiem ściany.
Zmiany klas na II i III są okresowe na Ziemi, w Niebie, natomiast następują swobodne zmiany. Zmiany i przebywanie w tych formach na Ziemi kosztują energię, którą oczywiście można odzyskać, chociażby poprzez sen.
http://cs314816.vk.me/v314816517/47a3/ZsANEpUWSf8.jpg


http://cache.desktopnexus.com/thumbnails/557479-bigthumbnail.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.prodigy.pun.pl www.klasa2c.pun.pl www.wszystkonatelefon.pun.pl www.claas.pun.pl www.liga-cs-5on5.pun.pl